olej odhodenia masky

Black Pepper 5 ml (Čierne korenie) - olej odhodenia masky

Piper nigrum

HLAVNÉ ÚČINKY:

• Považuje sa za jeden z najchutnejších esenciálnych olejov.

• Univerzálna ochucovacia zložka, ktorá sa celosvetovo vo veľkej miere používa v slaných jedlách, obyčajne v podobe mletých zrniek.

• Stimulujúca bylinná chuť ideálna do polievok, šalátov a na okorenenie slaných receptov.

 

 

POPIS PRODUKTU:

Čierne korenie je všeobecne známa korenina do varenia, ktorá sa používa na zvýraznenie chutí jedál. Esenciálny olej Čierne korenie sa opisuje ako pálivý, ostrý, ovocný a pikantný a môže sa na zvýraznenie chuti pridať do mäsa, polievok, hlavných jedál a šalátov. Hoci je čierne korenie obyčajne známe svojím nesmierne širokým kulinárskym využitím, rovnako pozoruhodné sú jeho účinky pri vonkajšom použití.


POUŽITIE:

• Zmiešajte Čierne korenie s olejom Vňať koriandra, aby ste si do pokrmu pridali trošku pikantnosti, alebo zmes pridajte do mäsa, polievok, hlavných jedál a šalátov na zvýraznenie chuti.


VARENIE S OLEJOM ČIERNE KORENIE:

Na ochutenie jedla je potrebné podstatne menšie množstvo esenciálneho oleja než korenia, korenín či iných ochucovadiel. Keďže esenciálne oleje sú veľmi silné, aj to najmenšie množstvo môže vášmu jedlu dodať intenzívnu explóziu chuti. Keď používate olej Čierne korenie pri varení, najlepšie je použiť metódu špáradla – namočte špičku čistého špáradla do fľaštičky s esenciálnym olejom a špáradlom zamiešajte suroviny. Keď ste už špáradlom pomiešali jedlo, skúste ho ochutnať a posúdiť, či chcete pridať viac oleja alebo nie.


NÁVOD NA POUŽITIE:

Na dochucovanie jedál.


UPOZORNENIE:

Používajte iba rozriedené. Neužívajte viac ako jednu kvapku denne. 

Možná citlivosť pokožky. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela.


 nádcha a chrípka

zbavenie sa závislost na cigaretách

antioxidant, podporuje cirkuláciu v tele

zápcha a hnačka

upchaté dýchacie cesty


 


upchaté dýchacie cesty

 


 


nádcha a chrípka

zápcha a hnačka

 

príchuť jedál


 


 


Cena: 28,- €

Rada Vám poradím, kontaktujte ma TU:

 

 

Copyright 2021 - 2022 © Olejový svet