olej úcty k vlastnému telu

Grapefruit 15 ml (Grep) - olej úcty k vlastnému telu

Citrus X paradisi

 

HLAVNÉ ÚČINKY:

• ostrá, kyslá chuť vhodná na ochutenie rôznych jedál

• pozdvihuje náladu

 POPIS PRODUKTU:

Prvé záznamy o grapefruite – známom ako „zakázané ovocie“ či jeden zo „siedmych divov Barbadosu“ – pochádzajú z roku 1750 od reverenda Griffitha Hughesa z Walesu. Toto ovocie získalo názov „grapefruit“, keďže rastie v strapcoch ako hrozno (anglicky grape). Grapefruit je známy svojou kyslou, ostrou chuťou, má okrúhle, žlto-oranžové plody rastúce na stálozelenom citrusovníku. Grapefrutový esenciálny olej sa získava z kôry tohto ovocia a má mnoho spôsobov použitia a priaznivých účinkov. Vďaka jeho robustnej aróme ho môžete využiť na ochutenie rôznych jedál, ale taktiež je možné ho použiť pre jeho čistiace a očistné účinky.


POUŽITIE:

• Pridajte kvapku do vody.

• Na oživenie smoothie nápojov pridajte na dochutenie jednu kvapku grapefruitového esenciálneho oleja.

• Na zlepšenie nedokonalostí pleti pridajte grapefruit do línie produktov pre starostlivosť o pleť tínedžerov (vyhýbajte sa slnečnému žiareniu).


NÁVOD NA POUŽITIE:

Rozptyľovanie: Pridajte 3 až 4 kvapky do Vami zvoleného difúzera.

Použitie ako potravinárska prídavná látka: Pridajte jednu kvapku do 125 ml tekutiny.

Vonkajšie použitie: Na masáž zmiešajte 5 kvapiek s 10 ml základového oleja. Pre kúpeľ zmiešajte 5 kvapiek s 5 ml základového oleja. Pre vytvorenie parfumu zmiešajte 1 kvapku s 10 kvapkami základového oleja.


UPOZORNENIE:

Možnosť precitlivenosti pokožky. Skladujte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, kojíte alebo ste pod lekárskym dohľadom, konzultujte používanie so svojím lekárom. Vyhýbajte sa kontaktu s očami, vnútornou časťou ucha a inými citlivými oblasťami. Aspoň 12 hodín po nanesení na pokožku sa vyhýbajte slnečným lúčom či UV žiareniu. 

 strata hmotnosti

 


 


závislosti

 


 

 

detoxikácia organizmu 

akné, nádcha, chrípka

závislosti

strata hmotnosti

opuchy, regulácia vody v tele, obličkové kamene

príchuť do jedál 


Cena: 21,67 € 

Rada Vám poradím, kontaktujte ma TU:

 

 

Copyright 2021 - 2022 © Olejový svet