olej sebauistenia

Cassia 15 ml (Kasia) - olej sebauistenia

Cinnamomum cassia

HLAVNÉ ÚČINKY:

• podporuje zdravé trávenie

• podporuje zdravú funkciu imunitného systému

• teplá, pozdvihujúca vôňa 

 

POPIS PRODUKTU:

Kasia je blízkou príbuznou škorice a má silnú, štipľavú vôňu, ktorú možno použiť v malom množstve na pretransformovanie akejkoľvek zmesi esenciálnych olejov. Kasia sa používala tisíce rokov na udržanie fyzického zdravia* a podporu emocionálnej pohody.* Je jedným z pár esenciálnych olejov spomenutých v Starom zákone, známa svojou nezameniteľnou vôňou a upokojujúcimi účinkami. Kasia je „zohrievací“ olej, ktorý podporuje zdravé fungovanie imunitného systému.* Vďaka svojim zohrievacím vlastnostiam a štipľavej vôni je tiež perfektná na difúzovanie počas chladných mesiacov. Keďže je veľmi pálivá, je potrebné ju rozriediť s frakcionovaným kokosovým olejom do–TERRA, keď ju aplikujete na pokožku. Tiež je veľmi silná, keď sa priamo inhaluje. Rozriedená kasia má upokojujúce účinky na telo. Dá sa používať pri varení - buď ako náhrada za škoricu do koláčov a chleba, alebo do mnohých hlavných jedál a dezertov.

 

POUŽITIE:

Pridajte jednu kvapku do citrusových zmesí alebo difúzujte s klinčekom a zázvorom v období jesene a zimy. • Užite jednu až dve kvapky vo vegetariánskej kapsule na zvýšenie imunity v obdobiach zvýšených sezónnych hrozieb.* • Pre navodenie pocitu tepla zmiešajte jednu kvapku s frakcionovaným kokosovým olejom do–TERRA. • Kvapnite do pohára s vodou jednu až dve kvapky spolu s citrónom, aby ste napomohli tráveniu a odohnali pocity hladu.*

 

NÁVOD NA POUŽITIE:

Rozptyľovanie: Pridajte 3 až 4 kvapky do Vami zvoleného difúzera. Vnútorné použitie: Pridajte 1 kvapku do 125 ml tekutiny. Vonkajšie použitie: Naneste 1 až 2 kvapky oleja na zvolené miesto. Ak chcete znížiť možnosť precitlivenosti pokožky, zmiešajte ho s do–TERRA frakcionovaným kokosovým olejom. Viac informácií nájdete nižšie.

 

UPOZORNENIE:

Možnosť precitlivenosti pokožky. Skladujte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, kojíte alebo ste pod lekárskym dohľadom, konzultujte používanie so svojím lekárom. Vyhýbajte sa kontaktu s očami, vnútornou časťou ucha a inými citlivými oblasťami. 


 studené nohy

zadržiavanie vody

 


vírusy a baktérie

 


podráždený žalúdok a zvracanie

vírusy a baktérie

ustálená hladina cukru v krvi

detox nosa, uší, hrdla, pľúc

zadržiavanie vody

 


 


Cena: 25,67 €

Rada Vám poradím, kontaktujte ma TU:

Copyright 2021 - 2022 © Olejový svet