olej chuti žiť

Lime 15 ml (Limetka) - olej chuti žiť

Citrus aurantifolia

 

HLAVNÉ ÚČINKY:

• vylepšuje chuť jedla

• vďaka svojim stimulačným a osviežujúcim vlastnostiam pozitívne ovplyvňuje náladu

 

POPIS PRODUKTU:

Esenciálny olej dōTERRA z limety sa lisuje za studena z kôry čerstvých limiet. Má osviežujúce a energizujúce vlastnosti, čo sa týka vône i chuti. Limety sa často používajú v hlavných jedlách a nápojoch vďaka svojej sviežej, citrusovej chuti. Vďaka vysokému obsahu limonénu má limeta čistiace účinky na vnútro organizmu a môže sa difúzovať na prečistenie vzduchu. Je tiež efektívnym a prírodným prostriedkom na čistenie povrchov. Limetka je známa svojou schopnosťou pozdvihovať, uvádzať do rovnováhy a energizovať. Často sa používa do čistiacich gélov na tvár a sprchových gélov, keďže má čistiace vlastnosti a povznášajúcu vôňu.


POUŽITIE:

• Pridajte kvapku limetky do svojich obľúbených ľadových drtí, smoothie a nápojov. • Pridajte kvapku limetky do domácej omáčky pre vylepšenie chuti. • Pre zvýšené čistiace schopnosti pridajte kvapku do gélu na čistenie tváre alebo šampónu.


NÁVOD NA POUŽITIE:

Rozptyľovanie: Pridajte 3 až 4 kvapky do Vami zvoleného difúzera. Vnútorné použitie: Pridajte 1 kvapku do cca 125 ml tekutiny. Vonkajšie použitie: Naneste 1 až 2 kvapky na zvolené miesto. Ak chcete znížiť možnosť precitlivenosti pokožky, zmiešajte ho s dōTERRA frakcionovaným kokosovým olejom. Viac informácií nájdete nižšie.


UPOZORNENIE:

Možnosť precitlivenosti pokožky. Skladujte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, kojíte alebo ste pod lekárskym dohľadom, konzultujte používanie so svojím lekárom. Vyhýbajte sa kontaktu s očami, vnútornou časťou ucha a inými citlivými oblasťami. Aspoň 12 hodín po nanesení produktu sa vyhýbajte slnečným lúčom či UV žiareniu. 

 

 chronický kašeľ

nachladnutie a bolesť hrdla

bakteriálne infekcie

podpora lymfy

vyčerpanie a depresia, herpes

 


 

 

podpora lymfy

 


 

 

nachladnutie a bolesť hrdla

problémy tráviaceho traktu

vyčerpanie a depresia, herpes

 


 


Cena: 19,33 € 

Rada Vám poradím, kontaktujte ma TU:

Copyright 2021 - 2022 © Olejový svet